marzec 2023

Month

Dnia 31 marca 2023r Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie była organizatorem III Gminnego Konkursu Matematycznego “Mistrz Matematyki” w kategorii klas I-III.   Konkurs odbywał się w formie zdalnej w siedzibie organizatora, za pomocą platformy internetowej.
Read More
Wiosna już nas przywitała słonecznym dłuższym dniem, pojawiają się zielone listki, pierwiosnki, krokusy… to znak, że Wielkanoc już blisko.  Dlatego akurat tym tematem zainteresowaliśmy  się  w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu  Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”,  kolejnego zadania z Modułu II „Tu jest moje miejsce” – warsztaty ludowe
Read More
“Quam quique novit artem, in ea se exerceat” (łac.) “Niechaj każdy ćwiczy się w tej sztuce, którą zna”. [Cyceron]
Read More
“Sztuka i Rodzina – niezwykłe warsztaty artystyczne”
Read More
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – edukacja przeciwpożarowa dla dzieci i młodzieży
Read More
Światowy Dzień Poezji – święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. UNESCO zadeklarowało, że ten dzień ma “dać nowy impuls, aby docenić poezję oraz poprzeć krajowe, regionalne i międzynarodowe ruchy poetyckie”.
Read More
Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra   22 marca, w naszej szkole odbyły się warsztaty, które poprowadzili uczniowie pod kierunkiem nauczyciela z Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra. Podczas spotkania uczniowie kłodawskiej “Jedynki” mieli okazję poznać szkołę, która z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów fryzjerstwa i kosmetologii.
Read More
Od wielu lat, zgodnie z tradycją nasza szkoła świętuje Pierwszy Dzień Wiosny. W tym radosnym dniu pomagamy dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony oraz szukać inspiracji do podjęcia nauki języków obcych.
Read More
1 2 3
Skip to content