Ogólne

Category

Treści nieprzypisane do żadnej kategorii.

W dniu 21 listopada 2022 r. w podziemnych korytarzach Kopalni Soli „Kłodawa” na poziomie 600 m odbył się plener malarski pt. „Kłodawskie górnictwo – kopalnią wiedzy o regionie”.
Read More
CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Polska jest jednym z jej liderów. EU Code Week (Europejski Tydzień Kodowania) jest inicjatywą wspierającą rozwijanie umiejętności cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli, w tym – promującą programowanie.   W bieżącym roku odbywa się 10. edycja tego wydarzenia...
Read More
Narodowe Święto Niepodległości to święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). Święto zostało ustanowione ustawą z dnia 23 kwietnia 1937, a zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945. Następnie przywrócono je ustawą w okresie transformacji systemowej w 1989.
Read More
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie w dniu urodzin Walta Disney ’a. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni.    
Read More
Idzie łąką, idzie polem Pod złocistym parasolem. Gdy go zamknie – słońce świeci. Gdy otworzy – pada deszcz. Kto to taki? Czy już wiecie? Tak! To właśnie jesień jest! T. Śliwiak
Read More
W październiku uczniowie klas 0-3 rozpoczęli realizację innowacji pedagogicznej realizowanej w bieżącym roku szkolnym, pt. “Zawodowy zawrót głowy – na wsi”.
Read More
W myśl stwierdzenia, iż podróże kształcą oraz zachęceni eskapadą do Warszawy młodszych kolegów i koleżanek, tym razem uczniowie klas starszych naszej szkoły postanowili wyruszyć na wycieczkę do stolicy w ramach realizacji przedsięwzięcia MEN ,,Poznaj Polskę”.
Read More
W październiku świętujemy 10. edycję Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeńswa #CyberSecMonth!   Agencja Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA) we współpracy z państwami członkowskimi oficjalnie rozpoczyna działania w ramach kampanii Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa (European Cybersecurity Month – ECSM).
Read More
1 2 3 48
Skip to content