Ogólne

Category

Treści nieprzypisane do żadnej kategorii.

5 XII br. uczniowie klas V- VII udali się do Teatru Muzycznego w Łodzi, by obejrzeć musical ,,Madagaskar”. Musical ten powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku – wielkiego hitu wytwórni DreamWorks.
Read More
Kajtek Czarodziej  Magia Sprzed Lat – Magia Dla Współczesnych   Uczniowie klasy IV A mieli okazję zanurzyć się w fascynujący świat “Kajtka Czarodzieja”, filmu inspirowanego przedwojenną książką dla dzieci autorstwa Janusza Korczaka. To niezwykłe dzieło filmowe nie tylko dostarczyło naszym uczniom rozrywki, ale również skłoniło ich do refleksji nad wieloma ważnymi tematami.
Read More
WITAJCIE W NASZEJ BAJCE! “Czym jest sztuka? To pytanie, na które odpowiedź nieustannie poszukujemy. Jednakże, jak mawiał  Pan Kleks: ‘Sztuka to jak magiczny kleks na kartce papieru, który prowadzi nas w nieznane zakamarki wyobraźni.'”
Read More
28 listopada 2023 r. Uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Gniezna.
Read More
1 grudnia 2023 roku w Sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbyła się uroczysta Gala podsumowująca projekt „Budujemy Społeczeństwo Obywatelskie”. Uroczystość poprzedziła finałowa rozgrywka III edycji Wielkopolskiego Konkursu „Z Samorządem na Ty”.
Read More
W Przedszkolu Publicznym we Wrzącej Wielkiej odbył się IX Międzygminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków, poświęcony twórczości wybitnego polskiego poety – Juliana Tuwima. W tym wydarzeniu uczestniczyło 27 utalentowanych maluchów, z których jedną  była Hanna Dzikowska z oddziału przedszkolnego z naszej szkoły.
Read More
W dniu 29 listopada 2023r. uczniowie klasy 7a uczestniczyli w nietypowej lekcji historii, którą przeprowadziła pani Katarzyna Łysik.
Read More
W ramach inicjatywy Klub rodzica z pasją 27 XI 2023. w klasie VIIa odbyło się niezwykle inspirujące spotkanie z p. Joanną Brodą, mamą Franka, ucznia tej klasy. Pani Joanna, na dobry początek, przeczytała fragment książki ,,Grunt pod nogami” ks. Jana Kaczkowskiego. Słowa ks. Kaczkowskiego niosły jakże ważne przesłania skierowane do młodzieży: nie krzywdź drugiego człowieka,...
Read More
1 2 3 67
Skip to content