październik 2020

Month

tablica pamiątkowa na grobie Michaliny Remieszko
Kilka dni pozostało do święta Wszystkich Świętych. Harcerze 2. Drużyny Starszoharcerskiej ,,Zielony Patrol” pamiętają o osobach, które w sposób szczególny wpisały się w historię naszej placówki.
Read More
Prawie każde dziecko marzy o tym, żeby mieć w domu pieska. My - dorośli mamy wiele obaw, gdyż zwierzę potrzebuje opieki, uwagi, odpowiedniej pielęgnacji.
Read More
W roku 2020 Międzynarodowe Święto Roweru przypada na 24 października. Uczniowie klasy VIa i IIIa pamiętają o tym środku lokomocji i zachęcają do jego stosowania.
Read More
W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez Prezesa Rady Ministrów, klasy 4-8 przechodzą od poniedziałku na naukę zdalną.
Read More
16.10.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej 2020.
Read More
W trosce o bezpieczeństwo uczniów, przez cały okres roku szkolnego będą podejmowane systematyczne działania z dziećmi i młodzieżą szkolną ukierunkowane głównie na profilaktykę i edukację uczestników ruchu drogowego.
Read More
Na cześć św. Franciszka z Asyżu 4 października, w dniu urodzin tego świętego, obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt inaugurujący miesiąc dobroci dla zwierząt.
Read More
„Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Stare polskie przysłowie doskonale wpisuje się w dzisiejsze święto. 15 października 2020r obchodzimy nietypowe święto- Międzynarodowy Dzień Mediacji.
Read More
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu warsztatów słowotwórczych prowadzonych przez bibliotekarki i bibliotekarzy w całej Polsce o nazwie  ,,DoMowy – rodzinne historie o słowach 2020’’. Organizatorem programu jest Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej z siedzibą w Warszawie.
Read More
1 2 3
Skip to content