listopad 2023

Month

W dniu 29 listopada 2023r. uczniowie klasy 7a uczestniczyli w nietypowej lekcji historii, którą przeprowadziła pani Katarzyna Łysik.
Read More
W ramach inicjatywy Klub rodzica z pasją 27 XI 2023. w klasie VIIa odbyło się niezwykle inspirujące spotkanie z p. Joanną Brodą, mamą Franka, ucznia tej klasy. Pani Joanna, na dobry początek, przeczytała fragment książki ,,Grunt pod nogami” ks. Jana Kaczkowskiego. Słowa ks. Kaczkowskiego niosły jakże ważne przesłania skierowane do młodzieży: nie krzywdź drugiego człowieka,...
Read More
24.11.2023 w hali sportowej SP nr1 im.Św. Jana Pawła II w Kłodawie odbył się gminny turniej piłki nożnej halowej. W turnieju udział wzięły 4 drużyny  chłopców z rocznika 2011 – 2013.   Naszą  szkołę reprezentowali: Michał Nowak, Marcel Wasiak, Marcel Marchlewski, Filip Walczak, Bartosz Antczak, Emil Paluszewski. Miłosz Mroczkowski.      
Read More
,,POGOTOWIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” 24  -25 XI 2023.   ŚWIĄTECZNY DAR SERCA DLA POTRZEBUJĄCYCH
Read More
W dniu 24 listopada 2023r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z byłą absolwentką, a obecną policjantką, sierżant sztabową – Panią Iwoną, która pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Kole w Wydziale Ruchu Drogowego.
Read More
“Sport to nie tylko zdrowie fizyczne, ale także fundamenty dla silnego i zdyscyplinowanego umysłu. Dzieci uczą się przez sport pracy zespołowej, samodyscypliny i sztuki pokonywania przeciwności losu. Wspieranie ich pasji sportowej to inwestycja w ich rozwój, która zaprocentuje przez całe życie.” – Serena Williams
Read More
Niezwykła lekcja historii – spotkanie z Burmistrzem Kłodawy Panem Piotrem Michalakiem
Read More
1 2 3
Skip to content