grudzień 2021

Month

Od 15 lat śpiewanie daje im ogromną radość, bo muzyka to ich pasja. Stanowią wielką muzyczną rodzinę, która z roku na rok jest coraz większa.
Read More
W służbie na rzecz ludzi i nadziei. Do Kłodawy 22 grudnia 2021r.  dotarło Betlejemskie Światło Pokoju!  Co roku przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego uczestniczą wspólnie ze skautami z innych krajów w sztafecie, dzięki której przed Bożym Narodzeniem wieczny płomień z Groty Narodzenia Pańskiego rozchodzi się po całej Europie.
Read More
Do szopy, hej pasterze, Do Szopy, bo tam cud! Syn Boży w żłobie leży, by zbawić ludzki ród.   Szopkę bożonarodzeniową –  przedstawiającą wyobrażenie miejsca narodzin Jezusa Chrystusa przygotowali rodzice i pracownicy szkoły. Dziękujemy!
Read More
17 grudnia br. uczestnicy IX edycji  Projektu Edukacyjno Wychowawczego ,,Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju” uczestniczyli w warsztatach  ,,Miniaturowe ogrody Japonii. Uczymy się tworzyć kokedamę”
Read More
Przyroda jest dana człowiekowi również jako przedmiot podziwu i kontemplacji, jako wielkie zwierciadło świata. (Jan Paweł II, List apostolski do młodych całego świata, 1985)
Read More
1 2
Skip to content