kwiecień 2022

Month

Uczestnicy IX edycji projektu edukacyjno- wychowawczego  ,,Oblicza Dialogu”, który w bieżącym roku szkolnym przebiega pod  pod hasłem ,,Pan Wszelkiego Stworzenia. Obraz natury w religiach i  kulturach świata”, zgodnie z propozycją, która padła podczas jednego z ostatnich spotkań, czwartkowe przedpołudnie postanowili spędzić w bezpośrednim kontakcie z naturą.
Read More
Wiosenny Złaz Hufca Koło jest już za nami, ale wzruszenia, uśmiech i radość ze spotkania pozostaną z nami na długo.
Read More
W piątek 22.04.2022 roku, na zaproszenie dyrektor  – pani Beaty Kołuda, odbyły się w naszej szkole spotkania o charakterze prewencyjnym w zakresie budowania przyjaznego, bezpiecznego środowiska szkolnego i przeciwdziałania występowaniu zjawisk społecznie szkodliwych: przestępczości, demoralizacji, eksperymentowania z używkami czy innymi przejawami patologii społecznych. W tym zakresie z prelekcją dla uczniów  dotarli do szkoły funkcjonariusze KP...
Read More
W środę 27 kwietnia br. promując zdrowy styl życia uczniowie klasy 1a  przygotowali  na drugie śniadanie kanapki  ze zdrowych  produktów przyniesionych z domu. Dzieci wykonywały je wykorzystując m.in. jajko, szynkę, pomidor, ogórek, rzodkiewkę, szczypiorek oraz pieczywo.
Read More
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Kazimierz Górski, trener
Read More
Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział: „Oby Kościół i naród pozostał mocny dziedzictwem Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Oby to dziedzictwo trwało w nas”.
Read More
Ekologiczne plakaty wykonane przez uczniów naszej szkoły DBAMY O NASZĄ PLANETĘ
Read More
WARSZTATY   ZASADY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY RESUSCYTACJA KRĄŻENIOWO – ODDECHOWA m.in. umiejętności w tym zakresie zdobyli uczniowie klas IV, którzy ubiegają się o swoje pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową  
Read More
1 2
Skip to content