wrzesień 2020

Month

29 września, jak co roku, odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ustanowione z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.
Read More
W 2020 roku obchody Tygodnia Zakazanych Książek przypadły na okres od 20 do 26 września. Tydzień Zakazanych Książek to coroczne wydarzenie, które zwraca uwagę na obecne i historyczne próby cenzurowania książek w bibliotekach i szkołach.
Read More
Po raz 27 pod hasłem „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję” odbyła się tegoroczna akcja Sprzątania Świata 2020. Wielki finał akcji miał miejsce w trzeci weekend września w dniach 18,19,20.
Read More
25-26 września 2020 na strzelnicy Karczemka k/Pleszewa odbyły się 60 jesienne zawody strzeleckie ziemi kaliskiej w których udział wzięły 2 [3 osobowe] drużyny UKS „Jedynka" w Kłodawie.
Read More
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie informuje, iż zakończyły się prace remontowe głównych pomieszczeń kuchni szkolnej. Od dnia 05 października 2020 roku wznowione zostaje żywienie dzieci.
Read More
Celem akcji było nabycie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia oraz zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki.
Read More
Wystawie towarzyszy katalog z sylwetkami kłodawian, uczestników wojny, dostępny dla każdego odwiedzającego.
Read More
Miło nam poinformować, że przy naszej szkole - Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie powstaje Zewnętrzna Strefa Relaksu, zlokalizowana przy szkolnym placu zabaw. Ma to być miejsce, w którym uczniowie będą spędzać czas na świeżym powietrzu oraz rozwijać swoje zainteresowania.
Read More
Międzynarodowy Dzień Kropki, to wspaniałe święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
Read More
1 2
Skip to content