kwiecień 2023

Month

„Miasteczko Malki- upowszechnianie wielokulturowości poprzez gry dydaktyczne”   Pod takim tytułem odbyły się 26.04.2023 roku warsztaty zorganizowane przez szkolną pedagog,  w ramach realizacji kolejnego modułu  innowacji “Z kulturą mi do twarzy”.
Read More
POWIATOWY ZŁAZ HARCERSKI HUFCA ZHP KOŁO ,,WIELKOPOLSKI HARCERZ” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KŁODAWIE
Read More
18 kwietnia 2023 r. odbył się etap powiatowy XXVII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.   Został on przeprowadzony w formule zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom.   Uczniowie pisali testy  w podziale na grupy: klasy III i IV, klasy V i VII, klasy VI i VIII.
Read More
Toruń to nie tylko miejsce dla turystów, ale także dla młodych ludzi, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie. Dowodem na to jest fakt, że uczniowie kłodawskiej “Jedynki” mieli okazję odwiedzić to miasto i poznać jego niezwykłe atrakcje oraz bogatą historię. Bez wątpienia pobyt w Toruniu na długo pozostanie w ich pamięci jako wyjątkowe i...
Read More
Przez dwa dni blisko 70 uczniów szkół podstawowych z regionu konińskiego zaprezentowało się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Strzałkowie podczas finału 28. Konkursu Recytatorskiego „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”.
Read More
V edycja #SprzątamyDlaPolski 2023 Ogólnopolska akcja sprzątania świata “Ziemia jest naszym wspólnym domem, który musimy szanować i chronić, dbając o niego jak o największy skarb, jaki nam powierzono.” Jan Paweł II
Read More
22 kwietnia 2023r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień uczestnikom XLII Wojewódzkiego Turnieju Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej.
Read More
W roku szkolnym 2022/23 uczniowie najmłodszych klas realizują innowację pedagogiczną, pt. “Zawodowy zawrót głowy  – na wsi”. Innowacja pedagogiczna to nowatorskie rozwiązania programowe, organizacyjne lub metodyczne.
Read More
1 2 3
Skip to content