Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

 

22 marca, w naszej szkole odbyły się warsztaty, które poprowadzili uczniowie pod kierunkiem nauczyciela z Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra. Podczas spotkania uczniowie kłodawskiej “Jedynki” mieli okazję poznać szkołę, która z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów fryzjerstwa i kosmetologii.

Warsztaty w Anagrze - inspirujące spotkanie z najnowszymi trendami w kosmetyce i fryzjerstwie dla uczniów klas ósmych.

Anagra - szkoła dla pasjonatów kosmetyki i fryzjerstwa

Anagra to szkoła, która stawia na rozwijanie kreatywności swoich uczniów, dzięki czemu każdy z nich ma szansę osiągnąć sukces i zrealizować swoje marzenia. Ponadto, szkoła ta dysponuje Akademią Absolwenta, która aktywnie wspiera w poszukiwaniach pracy swoich absolwentów.

Podczas warsztatów nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami we fryzurach i makijażu. Nauczyciele i uczniowie z Anagry przedstawili im różne techniki fryzjerskie oraz sposoby na idealny makijaż. Każdy z uczestników miał okazję poznać tajniki sztuki fryzjerskiej i kosmetycznej.

Warsztaty bez wątpienia były bardzo inspirujące i zachęcające dla młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły średniej. Dzięki nim uczniowie klas ósmych mieli szansę zobaczyć, jak wygląda nauka w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej oraz jakie możliwości rozwoju oferuje taka edukacja.

Na zakończenie warto podkreślić, że spotkanie z Anagrą było nie tylko okazją do nauki, ale również do integracji między uczniami. Młodzi ludzie spędzili czas z pasjonatami fryzjerstwa i kosmetyki, dzieląc się swoimi pomysłami i wrażeniami.

 
 

Leave a Reply

Skip to content