“Sztuka i Rodzina – niezwykłe warsztaty artystyczne”

Dlaczego warto wspólnie tworzyć i inspirować się sztuką

Jak sztuka i rodzina połączyły się w niezapomnianym doświadczeniu

Wspaniałe warsztaty artystyczne zatytułowane

“Sztuka i Rodzina”

poprowadzone przez Panią Urszulę Ostrowską

okazały się niezapomnianym doświadczeniem dla uczniów naszej szkoły.

To piękne połączenie dwóch kluczowych wartości – sztuki oraz rodziny – dało nam wiele radości i inspiracji.

Podczas warsztatów  uczniowie z klasy IV a pod opieką wychowawczyni p. Magdaleny Adamkiewicz mieli możliwość wspólnego tworzenia, inspiracji oraz wymiany kreatywnych pomysłów, które  mogą zrealizować w okresie przedświątecznym, wspólnie ze swoimi rodzinami,  Dzięki  zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi zaproszonego gościa, zainspirowaliśmy się do stworzenia nie tylko pięknych dzieł sztuki, ale również wyjątkowych wspomnień, które pozostaną z nami na zawsze. 

Pablo Picasso kiedyś powiedział, że “Sztuka jest rodzajem komunikacji, dzięki której możemy przebudzić emocje oraz wywołać refleksje”, a Pani Urszula Ostrowska udowodniła nam, że to prawda. Dzięki jej warsztatom, nasi uczniowie poczuli piękno i wartość sztuki oraz zacieśnili więzi. 

Warsztaty “Sztuka i Rodzina” odbyły się w ramach zajęć z wychowania do życia w rodzinie, które klasa IV realizuje pod opieką p. Ewy Michalak Piguły. Dzięki połączeniu sztuki z tematem rodziny, uczniowie mogli nie tylko rozwijać swoją kreatywność, ale również poznać wartości rodzinne oraz zdobyć umiejętności, które pomogą im w budowaniu relacji z bliskimi. Warsztaty prowadzone przez Panią Urszulę Ostrowską okazały się nie tylko artystycznym wyzwaniem, ale również cenną lekcją życia.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni  za to wyjątkowe doświadczenie, które przyniosło nam wiele radości, inspiracji oraz piękna. Takie warsztaty są niezwykle ważne dla rozwoju naszych dzieci, a ich wartość pozostaje z nami na długo. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  i już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć z Panią Ostrowską.

 

Podziękowanie dla Pani Urszuli Ostrowskiej

za profesjonalne i zaangażowane prowadzenie warsztatów

Leave a Reply

Skip to content