Nelson Mandela

“Edukacja jest najpotężniejszą bronią, jakiej możemy użyć, aby zmienić świat.”

 

Dyrektor szkoły p. Beata Kołuda

życzyła

wszystkim uczniom kłodawskiej “Jedynki”,

aby wyniki egzaminów ósmoklasisty były nie tylko owocem ich ciężkiej pracy,

ale także otwarciem nowych drzwi do sukcesu i spełnienia ich najskrytszych ambicji.

Ostatnie egzaminy dla uczniów klas ósmych, pełne stresu i możliwości

Wielkie wyzwanie egzaminów ósmoklasisty: Kroki ku edukacyjnej przyszłości

W ostatnich dniach uczniowie klas ósmych stanęli przed wielkim wyzwaniem – pisali egzaminy ósmoklasisty. To ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia, które sprawia, że serca biją mocniej, a dłonie stają się spocone. W tych chwilach skupienia i wysiłku, uczniowie stawiają czoła pytaniom, które są wynikiem ich wieloletniej nauki i przygotowań.

Jednak egzaminy to nie tylko stres i presja. To również moment, w którym uczniowie mogą pokazać swoją wiedzę i umiejętności, zobaczyć, jak daleko zaszli w swoim rozwoju. Jest to ważny krok w ich edukacyjnej podróży, który otwiera drzwi do nowych możliwości i dalszej nauki.

 

Jak powiedział kiedyś Albert Einstein:

“Edukacja to to, co zostaje po tym, gdy zapomnimy wszystko, czego nauczyliśmy się w szkole.”

 

Egzaminy ósmoklasisty są jednym z kamieni milowych na tej drodze do edukacji. Niezależnie od wyników, każde dziecko, które stawia czoła tym egzaminom, zdobywa cenne doświadczenie i uczy się, jak radzić sobie z wyzwaniami.

 

Dlatego niezależnie od tego, czy odpowiedzi były idealne, czy wymagały jeszcze pewnej pracy, wszyscy uczniowie, którzy podjęli się tego zadania, powinni być dumni z siebie. Egzaminy ósmoklasisty to nie tylko oceny na papierze, ale także dowód na to, że są zdolni do pokonywania przeszkód i osiągania swoich celów.

 

Drodzy Uczniowie 

Z całego serca życzymy Wam, aby wyniki egzaminów ósmoklasisty stały się punktem wyjścia do kontynuowania Waszej edukacyjnej podróży, realizowania marzeń i wizji przyszłości. Jesteśmy przekonane, że macie ogromny potencjał, który może wpłynąć na Wasze życie i świat wokół Was.

Ważne jest, abyście wierzyli w swoje umiejętności i pamiętali, że Wasza wartość jako jednostek nie da się zmierzyć tylko ocenami. Każde z Was ma unikalne talenty i możliwości, które nie zawsze są widoczne na papierze. Ważne jest, abyście kontynuowali rozwijanie tych umiejętności i odkrywali swoje pasje.

Niech wyniki egzaminów ósmoklasisty staną się jedynie początkiem kolejnych sukcesów i osiągnięć w Waszym życiu. Wasze wysiłki, determinacja i nieustanne dążenie do doskonałości będą Waszym największym atutem w przyszłości. Pamiętajcie, że każda porażka może być krokiem w stronę sukcesu, jeśli tylko nie poddacie się i będziecie kontynuować walkę.

 Niezależnie od wyników egzaminów ósmoklasisty, jesteście ważni.

Wasze pasje, zdolności i osobowości są tym, co naprawdę Was wyróżnia.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze.

Niech marzenia, które kierują Waszymi sercami, stają się rzeczywistością. 

 

Wasze Wychowawczynie

pani Małgosia i pani Arleta 

 

 

 
 
 
 
 

Leave a Reply

Skip to content