Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłodawie!

 

Z radością informujemy,

że w dniu 21 maja

nasi utalentowani uczniowie przygotowali niezwykły koncert,

który upamiętniał rocznicę urodzin św. Jana Pawła II – Papieża Polaka i patrona naszej szkoły.

Wydarzenie odbyło się w pięknym kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kłodawie.

Uczniowie kłodawskiej "Jedynki" z niezwykłą oprawą muzyczną w Kościele p.w. Wniebowzięcia WNMP w Kłodawie

Koncert upamiętniający Rocznicę Urodzin św. Jana Pawła II - Papieża Polaka, Patrona Naszej Szkoły

Koncert był pełen wzruszeń, a każde wykonanie przyciągało uwagę zgromadzonej publiczności. Uczniowie zaprezentowali wyjątkowe utwory muzyczne, które oddawały hołd i szacunek dla tego wielkiego papieża, który w tak wielu sercach pozostaje na zawsze.

To niezwykłe wydarzenie było również okazją do refleksji nad wartościami, które św. Jan Paweł II przekazywał nam przez całe swoje życie. Jego przykład niezłomnej wiary, miłości do bliźnich i zaangażowania społecznego zawsze stanowi dla nas inspirację.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie koncertu, oraz ich nauczycielom i rodzicom, którzy wspierali ich w tym procesie. Wasze zaangażowanie i pasja sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe i poruszyło serca wszystkich obecnych.

Leave a Reply

Skip to content