Kochani Kłodawiacy! Przyłączcie się!

Chcesz pomagać? Przyłącz się do nas!

Zbiórka środków na zakup metalowego serca

Stowarzyszenie „Kłodawska Jedynka” Ogłasza zbiórkę środki na zakup metalowego serca do zbierania plastikowych nakrętek. Nasze stowarzyszenie istnieje od 2007 roku. Swoimi działaniami wspieramy akcje i programy prowadzone przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie. 

Stowarzyszenie Kłodawska Jedynka

Pandemia COVID-19 uniemożliwiła szkole i nam przeprowadzenie szeregu działań, z których dochód miał być przeznaczony na zakup takiego serca. Uczniowie kłodawskiej „Jedynki” od lat zbierają nakrętki, a w tych zbiórkach biją prawdziwe rekordy. Wspólnie z innymi szkolnymi organizacjami przeznaczają je na różne szczytne cele. Metalowe serce pomogłoby rozszerzyć akcję na lokalną społeczność – stanęłoby ono w dogodnym miejscu, do którego każdy mieszkaniec miałby dojście. W ten sposób moglibyśmy zebrać jeszcze więcej i pomóc wielu tym, którzy tego potrzebują. Szkoda, by tony nakrętek lądowały w koszach na śmieci, gdy wspólnie możemy je zebrać, sprzedać i pomóc.

Każda nasza akcja pomocy będzie transparentna, wszystkie informacje będą umieszczone na stronie internetowej naszego stowarzyszenia i szkoły, a także na fanpage’u.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam kupić serce dla Kłodawy.

KLIKNIJ, WEJDŹ, ZOBACZ

Chcesz pomagać? Przyłącz się do nas! My sami, jako stowarzyszenie finansowo utrzymujemy się wyłącznie ze składek członków, a zakup takiego serca, to bardzo duży wydatek. Dziękujemy z góry za Wasze wsparcie, mamy nadzieję, że wspólnie uda się kupić serce dla Kłodawy 🙂

Leave a Reply

Skip to content