Konfucjusz powiedział:
“Czy to nie przyjemne, by się uczyć, a potem wykorzystać to, czego się nauczyłeś?”
Po stokroć TAK! YES! JA! OUI! SI! ANO!
Dziękujemy za fascynujące spotkanie i z niecierpliwością czekamy na przyszły rok
 
Warsztaty Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II
w Kłodawie

 

20 marca br. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie pod opieką Pani Joanny Kołodziejskiej przeprowadzili ciekawe i interaktywne warsztaty języka angielskiego w naszej szkole.

 

 

 

Warsztaty adresowane były do uczniów klas 8 i 7, a ich głównym celem było wsparcie w nauce języka angielskiego poprzez wykorzystanie różnorodnych metod i narzędzi edukacyjnych.

 

Podczas zajęć zastosowano:

 

  • popularne aplikacje do nauki języków obcych,
  • gry edukacyjne,
  • filmy oraz ćwiczenia leksykalne, co sprawiło, że nauka przebiegała w sposób atrakcyjny i angażujący dla uczestników.

Uczniowie mieli okazję pracować w grupach, co sprzyjało wymianie wiedzy oraz wzajemnemu wspieraniu się. Zdrowa rywalizacja oraz skuteczna praca zespołowa pozwoliły na wyłonienie  grupy zwycięzców, co dodatkowo motywowało uczestników do aktywnego udziału w zajęciach.

Ciekawym aspektem warsztatów było także to, że wśród prowadzących zajęcia znaleźli się uczniowie, którzy jeszcze rok temu brali udział w podobnych warsztatach jako uczestnicy. Ich zaangażowanie i zaawansowane umiejętności językowe stanowiły inspirację dla obecnych uczestników, którzy mogli dostrzec, jak dużo można osiągnąć dzięki systematycznej nauce i praktyce.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz wsparciu nauczycieli, warsztaty języka angielskiego okazały się nie tylko wartościowym doświadczeniem edukacyjnym, ale również doskonałą okazją do rozwijania umiejętności interpersonalnych i kreatywności w nauce. Oby więcej takich inicjatyw! 

Leave a Reply

Skip to content