W ROKU SZKOLNYM 2025/2026 ZAWODNICY UKS „JEDYNKA„ KŁODAWA NAJLEPSI! 24 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie odbyła się 4 – ostatnia runda X Edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Strzelano z karabinków pneumatycznych o sile wyrzutu do 7,5 kJ ,do tarcz oddalonych o 10 metrów w postawie leżącej. W zawodach X Edycji...Read More
12.03.2026 w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole rozegrana została trzecia runda X edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2025/2026. W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn i dodatkowo kilku zawodników i zawodniczek w zmaganiach indywidualnych. . Drużyna liczy 6 osób: 3 zawodniczki i 3 zawodników. W zawodach wzięło udział 70 zawodników. W klasyfikacji drużynowej miejsca...Read More
20 stycznia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie odbyła się 2 runda VIII edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej, którą patronatem objął Starosta kolski. Na uroczystości obecni byli: z-ca burmistrza Kłodawy pani Katarzyna Hamiga, i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie pani Beata...Read More
03.12.2025r. w ZSRCKU Kościelec odbyła się pierwsza runda X edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej, którą patronatem objął Starosta kolski. Strzelanie odbywa się z karabinków pneumatycznych kal. 4,5 mm do tarcz znajdujących się w odległości 10 m. Drużyna liczy 6 osób: 3 zawodniczki i 3 zawodników.Read More
16.10.2025 w gospodarstwie agroturystycznym Końska Zagroda odbyło się spotkanie integracyjne członków koła strzeleckiego wraz z opiekunem p. Mariuszem Andrzejczakiem. Uczestnicy skorzystali z przejazdu bryczką, jazdy konnej czy poszukiwań podkowy. Wszyscy doskonale się bawili i zachowają miłe wspomnienia.Read More
14 stycznia 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie odbyła się 2 runda VIII edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej, którą patronatem objął Starosta kolski. Na uroczystości obecni byli: z-ca burmistrza Kłodawy pani Katarzyna Hamiga, i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie pani...Read More
10.12.2024r. w ZSRCKU Kościelec odbyła się pierwsza runda IX edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej , którą patronatem objął Starosta kolski. Strzelanie odbywa się z karabinków pneumatycznych kal. 4,5 mm do tarcz znajdujących się w odległości 10m. Drużyna liczy 6 osób: 3 zawodniczki i 3 zawodników. W zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników ze szkół: w Kole...Read More
Lekcje z Mistrzem to wyjątkowa inicjatywa w ramach programu „Mały Mistrz” podczas której uczniowie mają okazję spotkać się z wybitnymi sportowcami. Mistrzowie sportu dzielą się swoimi doświadczeniami, aby inspirować dzieci do aktywności fizycznej i promować zdrowy styl życia. Uczniowie klasy IIIa mieli w listopadzie okazję spotkać się z licencjonowanym mistrzem strzelectwa Polskiego Związku Strzelectwa...Read More
Najnowsze komentarze