Awans do finału powiatowego

1 kwietnia 2019 r. w Przedczu odbył się półfinał rozgrywek powiatowych w piłce nożnej w którym spotkały się drużyny SP w Przedczu i SP nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dominik Kowalski, Kamil Szczęsny, Kacper Jędrzejczak, Kacper Pawłowski, Filip Cieniewski, Adrian Majewski, Hubert Sobczak i Jakub Małecki.

Mecz rozegrano na boisku orlika 2 x 20 min. Do przerwy prowadzili nasi zawodnicy 4 : 2. Po gwizdku rozpoczynającym II połowę do głosu doszli gospodarze, którzy odrobili straty a za chwile wyszli na prowadzenie 5 : 4. Do końca meczu pozostało 2 min. Nasi zawodnicy zepchnęli do obrony miejscowych zawodników, strzelili dwie bramki w końcówce meczu i zapewnili sobie awans do finału powiatowego. Wynik końcowy – 6 : 5 dla zawodników z Kłodawy.

Opiekunem drużyny jest pan Mariusz Andrzejczak.