Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 została zainaugurowana polonezem w wykonaniu uczniów ósmych klas oraz recytacją wiersza “Wędrówka” autorstwa Danuty Wawiłow, którą zaprezentowała Zofia Gaj, uczennica klasy piątej i zwyciężczyni konkursu recytatorskiego “Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”.

Spotkanie Pełne Dumy i Osiągnięć

Celebracja Naszej Edukacyjnej Podróży

W trakcie ceremonii

zakończenia roku szkolnego 2023/2024

mieliśmy zaszczyt gościć:

 

  • Panią Anetę Niestrawksą – Członka Zarządu Powiatu Kolskiego 
  • Pana Ireneusza Niewiarowskiego – Senatora Rzeczpospolitej Polskiej I, VII i VIII kadencji;
  • Panią Ewę Ochędalską – Radną Rady Powiatu Kolskiego;
  • Pana Marka Marciniaka – Radnego Rady Powiatu Kolskiego;
  • Pana Piotra Michalaka – Burmistrza Kłodawy;
  • Pana Janusza Kowalewskiego  – Radnego Rady Miejskiej;
  • Pana Włodzimierza Jankowskiego   – Radnego Rady Miejskiej;
  • Panią Katarzynę Kołodziejską – Przewodniczącą Rady Rodziców SP Nr 1 w Kłodawie;
  • Panią Annę Śliwkę – Prezesa Stowarzyszenia “Kłodawska Jedynka”;
  • Panią Katarzynę Matuszewską – Dyrektora Niepublicznego Przedszkola “Misio”;
  • Nauczycieli, Pracowników i Rodziców naszych uczniów.
Serdecznie gratulujemy

Nagrodę w klasie IIIa otrzymali

Nagrodę książkową i miano wzorowego ucznia otrzymują:

  • Chęciński Adam
  • Jankowska Zuzanna
  • Kołodziejska Anna
  • Kołodziejska Lena
  • Morzycki Szymon
  • Nodzak Gabriela
  • Pecyna Antoni
  • Pielak Wiktor
  • Stałowska Kinga
  • Szołajska Zofia
  • Taczanowska Zuzanna
  • Wiśniewski Miłosz
  • Wojciechowski Marcel
  • Woźniak Hanna
  • Ziemniak Kinga
  • Żywańska Amelia

Dyplomy bardzo dobrego ucznia otrzymują:

  • Fogiel Adam
  • Michlińska Maria
  • Musiał Jakub
  • Pietrzak Iga
  • Walczak Wiktoria
  • Wasiak Filip

Dyplom za wytrwałą pracę i poczynione postępy w nauce otrzymują:

  • Kacprzak Gracjan
  • Kańka Gracjan
  • Marczak Julian
  • Wiśniewska Anna
Serdecznie gratulujemy

Dyplom za wzorową frekwencję otrzymuje
Laura Zawlik
uczennica klasy II b

Serdecznie gratulujemy

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w czytelnictwie otrzymuje
Eryk Anielak
z klasy II a

Miano "Ucznia-Prymusa" otrzymał

Wielkie Święto Uczniów! Wyróżnienia i Nagrody

W dniu 21 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023-2024 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie.

Wszyscy uczniowie zostali klasyfikowani i promowani do kolejnych klas.

Szczególną uwagę poświęcono uczniom klas ósmych, którzy kończący swoją edukację w naszej szkole.

Podczas uroczystości odbyło się wyróżnianie i nagradzanie uczniów za ich osiągnięcia w nauce i zachowaniu.

Wyróżnienie

“Uczeń-Prymus”

zostało przyznane

Kamilowi Pigule
 

który spełnił wszystkie wymagane kryteria.

W trakcie uroczystości uczniowie mieli okazję wygłosić przemówienia, a nagrody zostały wręczone przez panią dyrektor oraz przewodniczącą Rady Rodziców, panią Katarzynę Kołodziejską.

W klasie VIII a w roku szkolnym 2023/2024 nagrodę książkową oraz świadectwo z wyróżnieniem otrzymał:

  1. Kamil Piguła

Listy gratulacyjne dla rodziców otrzymali:

  1. Państwo Andrzej Piguła i pani Ewa Michalak – Piguła
Gratulacje!

Radni Powiatowi Wyróżnili - Zofię Gaj - uczennicę klasy Va

Gratulacje!

Nagrodę za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia otrzymuje Kami Piguła uczeń klasy VIII A - nagrodę wręczył pan Ireneusz Niewiarowski

Gratulujemy!

Nagrodę za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie
otrzymała Anastazja Godycka - Ćwirko, uczennica klasy VIII A

Gratulujemy!

Nagrodę książkową za aktywną pracę w szeregach Związku Harcerstwa Polskiego otrzymała Maja Kułakowska

Gratulujemy!

Dzieci, za udział w projekcie
"Oblicza Dialogu"
oraz zdobycie I miejsca, zostały uhonorowane nagrodami

Gratulujemy!

Za pracę na rzecz Szkolnego Klubu Europejskiego „Eurokłodawiacy”, nagrodę otrzymali

Kamil Piguła

Anastazja Godycka – Ćwirko

Daniel Szymański

Maria Kowalewska

Kacper Kierzkowski

Serdeczne gratulacje

Nagrodzeni Uczniowie z klas IV - VII

KLASA IVA

 Wychowawca klasy p. Arleta Sławińska

W klasie IVa nagrodę książkową otrzymują:

  1. Antczak Bartosz
  2. Grzanka Witold
  3. Główczyńska Maria
  4. Marciniak Wiktor
  5. Lipińska Felicja
  6. Łuczyńska Magdalena
  7. Stegenda Igor
  8. Wojciechowska Lena
  9. Ekert Julia
  10. Kucia Filip

Dyplom bardzo dobrego ucznia otrzymuje:

Mroczkowski Miłosz

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:

  1. Matuszewski Kajetan
  2. Paluszewski Emil

KLASA VA

Wychowawca klasy p. Magdalena Adamkiewicz

W klasie Va nagrodę książkową otrzymują:

  1. Aleksandra Ziemniak
  2. Zofia Gaj
  3. Julia Majkowska
  4. Mateusz Szołajski
  5. Marcel Marchlewski
  6. Filip Walczak
  7. Anna Kurpik
  8. Igor Wawrzyniak

KLASA VB

Wychowawca klasy p. Maria Bartłomiejczak

W klasie Vb nagrodę książkową otrzymują:

  1. Szymon Kiełczak
  2. Aleksander Pietrzak
  3. Martyna Grzelak
  4. Nina Gibaszek
  5. Fabian Leśniewski
  6. Gracjan Leśniewski

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymuje:

Jakub Zięciak

 Klasa VIa

Wychowawca klasy p. Joanna Sieczkowska

W klasie VIa nagrodę książkową otrzymują:

  1. Kinga Augustowska
  2. Alan Buliński
  3. Kacper Kraczmar
  4. Filip Pietrusiak
  5. Julia Rosiak
  6. Anastazja Roszkiewicz
  7. Filip Tomczak
  8. Michalina Trzaskała

Wyróżnienie w postaci dyplomu bardzo dobrego ucznia otrzymuje:

  1. Marcel Chrapkowski
  2. Mateusz Malinowski

Świadectwa z wyróżnieniem  otrzymują:

  1. Adam Pielak
  2. Izabela Tomaszewska

Klasa VIB

Wychowawca klasy p. Ewa Michalak – Piguła

W klasie VIb nagrodę książkową otrzymują:

  1. Adrian Kacprzak
  2. Adrianna Siurmicka
  3. Piotr Kołodziejski
  4. Marcin Michalak

Świadectwa z wyróżnieniem  otrzymują:

  1. Martyna Kacprzak
  2. Lena Kubiak
  3. Antoni Skrzypczak

KLASA VIIA

Wychowawca klasy p. Ilona Wojciechowska

W klasie VIIa nagrodę książkową otrzymują:

  1. Mikołaj Marchlewski
  2. Nadia Walczak
  3. Fabian Paluszewski
  4. Lena Zajączkowska
  5. Gabriela Onderska
  6. Filip Witczak

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:

  1. Adam Mucha
  2. Franciszek Broda
  3. Natalia Malinowska
Serdeczne gratulacje

Podziękowania

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice,
Dziadkowie  i Opiekunowie!

 

Chcielibyśmy wyrazić nasze najgłębsze uznanie i wdzięczność za niezwykły wysiłek, który wkładacie w proces nauczania i wychowania. Wasza nieoceniona praca i oddanie są nie tylko niezwykle cenne, ale też inspirujące.

 

Dziękujemy Wam za życzliwość i nieustanne wsparcie, jakie nam okazujecie. Wasza obecność i gotowość do pomocy są dla nas ogromnym źródłem motywacji i siły.

 

Dziękujemy, że jesteście naszymi partnerami w procesie edukacji. Wspólnie tworzymy silne i wszechstronne fundamenty dla przyszłości naszych dzieci. Wasza praca i poświęcenie są nieocenione, i bez Waszych wysiłków nasze cele i marzenia nie byłyby możliwe do osiągnięcia.

 

Podziękowania otrzymali

Pani Karolina Kowalewska

Pani Katarzyna Nyklewicz

Pani Aleksandra Kułakowska

Pani Beata Kaczmarek

Pani Anna Godycka – Ćwirko

Beata Szymańska

Pani Ewa Michalak – Piguła

Pani Katarzyna Fogiel

Pani Katarzyna Kołodziejska

Pani Anna Marczak

Pani Karolina Grabowska-Michlińska

Państwo Malwina i Grzegorz Morzyccy

Państwo Joanna Kacprzak i Damian Nodzak

Pani Aleksandra Pecyna

Pani Monika Pielak

Pani Dominika Pietrzak

Pani Marta Stałowska

Pani Katarzyna Szołajska

Pana Marcin Taczanowski

Pani Joanna Walczak

Pani AgnieszkaWiśniewska

Pani Ewelina Ziemniak

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, pożegnaliśmy
Panią Grażynę Wilmę,
która przechodzi na emeryturę

Serdecznie

Dziękujemy

Uroczystość zakończenia roku szkolnego prowadziły :

Pani Małgorzata Jesiona 
Pani Joanna Sieczkowska 

Zdjęcia

Pani Kinga Estkowska 

Dekoracja

Pani Arleta Sławińska

Muzyka

Pani Ewa Podlasin

Leave a Reply

Skip to content