Spotkanie integracyjne

“W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele.”
(Helen Keller)
13 czerwca 2024r. w progi naszej szkoły, 127-letniej kłodawskiej “Jedynki” zaprosiliśmy wszystkich tych, którzy już od września rozpoczną naukę w naszej szkole.
Spotkanie, które miało integracyjny charakter, rozpoczęło się o godz.9.30 powitaniem przez panią dyrektor, Beatę Kołuda oraz krótkim montażem słowo – muzycznym, rozszerzonym o pokaż multimedialny. Starsi koledzy przybliżyli nieco działania i projekty realizowane w szkole, a także zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania, jak SKS, koło strzeleckie i zespół muzyczny.
Po spotkaniu w hali przyszła pora na zwiedzanie szkoły oraz warsztaty w sali przyrodniczej i w sali technicznej. Przyszli uczniowie mieli okazję obejrzeć sprzęt, który szkoła otrzymała w ramach Laboratoriów Przyszłości, zobaczyć, jak działają nowoczesne drukarki 3D, a nawet nieco rozwinąć swoją kreatywność podczas zabawy klockami LEGO.
Atrakcji było co nie miara, a przecież od września będzie ich jeszcze więcej!
Do zobaczenia po wakacjach!!!
Odkrywanie Świata Nauki: Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 im. Świętego Jana Pawła II

Przedszkolaki z radością odkrywają swoją przyszłą szkołę

W obiektywie aparatu

Fotorelacja

Leave a Reply

Skip to content