Kolejny Sukces – Powiatowe Obchody Dnia Ziemi i Lasu

“Dwie drogi rozciągają się przed nami, i to w każdym momencie wybieramy, którą z nich chcemy podążać.
Jedna to droga zwykła, wiodąca przez znane ścieżki, a druga to droga niezbadana, pełna przygód i możliwości.
Wybierając tę drugą, otwieramy sobie drzwi do nieodkrytych skarbów i sukcesów.”

Helen Keller

Pasja, zaangażowanie i nagrody – nasza szkoła w centrum ekologicznych osiągnięć

Sukces naszych uczniów na Powiatowych Obchodach Dnia Ziemi i Lasu

W dniu 02.06.2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowych Obchodach Dnia Ziemi i Lasu, które odbyły się w malowniczej Izbie przyrodniczo-Leśnej Szkółki Kiejsze, położonej na terenie Nadleśnictwa Koło.

To wyjątkowe wydarzenie było okazją do ogłoszenia wyników i uhonorowania laureatów Powiatowej Olimpiady Ekologicznej, zorganizowanej 26 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole.

Z ogromną radością informujemy, że wśród wyróżnionych, zdobywając

II miejsce

w kategorii klas 1-4,
znalazł się utalentowany uczeń naszej szkoły 

Szymon    

Kiełczak   

          

 

W ramach obchodów Powiatowego Dnia Ziemi i Lasu, nasi uczniowie nie tylko angażowali swoje umysły, ale również swoje ciała, biorąc udział w  biegu terenowym o nazwie “Leśne zagadki”. Na starcie tego wyjątkowego wydarzenia stanęli  uczniowie z naszej szkoły:

  • Nadia Walczak z klasy 6a
  • oraz Filip Pietrzak z klasy 8a.

 

Cytat Helen Keller idealnie wpisuje się w treść, podkreślając wybór uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, które oferują nieznane możliwości i niezapomniane doświadczenia. To duch przygody i chęć odkrywania nowych ścieżek prowadzą nas do nieodkrytych skarbów, zarówno w świecie przyrody, jak i w naszym własnym życiu.

Szkolny koordynator działań 

pani Aleksandra Strzałkowska

Serdecznie

Gratulujemy

Leave a Reply

Skip to content