Doskonałe warsztaty z języka angielskiego w kłodawskiej “Jedynce”.

W dniu 14 marca 2023 roku licealiści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie

przeprowadzili warsztaty z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych.

Tematem przewodnim zajęć było hasło

„Współpraca się opłaca”

Sukcesem zakończyły się

warsztaty z języka angielskiego w kłodawskiej szkole

Licealiści pomogli uczniom klas ósmych w doskonaleniu umiejętności językowych

Współpraca się opłaca

Nauczycielka języka angielskiego, Pani Joanna Kołodziejska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie, wraz z grupą licealistów przeprowadzili warsztay językowe.  Zastosowali innowacyjne i skuteczne metody nauczania, nowoczesne techniki, narzędzia i aplikacje. Dzięki temu uczniowie z klas ósmych mieli okazję doskonalić swoje umiejętności  w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy uczniom szkoły średniej

za zaangażowanie i trud włożony w organizację warsztatów. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę i życzymy dalszych sukcesów w edukacji oraz realizacji kolejnych projektów i inicjatyw.

Uczniowie klas VIII pragną złożyć podziękowania za pracę i zaangażowanie wszystkich osób zaangażowanych w organizację oraz przeprowadzenie wartościowych warsztatów. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas,  przygotowanie, ciekawe metody nauczania, które pozwoliły nam na rozwijanie językowych umiejętności w sposób przystępny i angażujący. Nie możemy pominąć również uśmiechu, poczucia humoru i wspaniałej atmosfery, które dodatkowo zachęcały nas do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Zdobyta wiedza, przekazywana przez zabawę i ciekawe ćwiczenia, z pewnością sprawiła nam wiele radości i pozwoliła na pozytywne emocje związane z nauką języka angielskiego. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
 

Fotorelacja

Kłodawa, 14 marca 2023r.

W ramach podziękowania uczniowie z kłodawskiej “Jedynki ”  pod kierunkiem nauczyciela informatyki p. Arlety Sławińskiej przygotowali niespodzianki dla prowadzących warszaty. Specjalnie zaprojektowane i wydrukowane na drukarce 3D breloczki, które  są jednocześnie prezentem z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Kłodawie.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie,

 

Pani Beata Kołuda,

chciałaby wyrazić swoje uznanie dla

Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie,

Pana Jerzego Markowskiego,

 
Pani Joanny Kołodziejskiej
oraz wspaniałych licealistów

 

za niezwykle udane przeprowadzenie warsztatów z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych pod hasłem “Współpraca się opłaca”. Dzięki Państwa profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe w przyjemnej i twórczej atmosferze. Serdecznie dziękujemy.

Razem dla sukcesu

warsztaty zainspirowały uczniów do nauki oraz motywowały do dalszego doskonalenia umiejętności językowych
Skip to content